Notariusz

Paweł Andrzej Kania ur. 1974 r. – notariusz z powołania i zamiłowania, nominowany na to stanowisko w październiku 2007 roku przez Ministra Sprawiedliwości. Osoba zaufania publicznego, wieloletni sędzia wieczystkoksięgowy i cywilny, od lat budujący swoja wiedzę i autorytet w dziedzinie prawa dotyczącego obrotu nieruchomościami, prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa, a następnie we własnej Kancelarii Notarialnej.


Ścieżka zawodowa:

  • Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Prawa i Administracji (1993-1998)
  • Absolwent Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie - Wydziału Prawa (Europa-Universität Viadrina Frankfurt – Juristische Fakultät, 1993-1998)
  • 1998-2001 – aplikant sądowy etatowy w okręgu Sądu Apelacyjnego w Warszawie
  • 2001-2007 – sędzia orzecznik w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Wydział Ksiąg Wieczystych Cywilny oraz w Wydziale Cywilnym.
  • Od 2007 – notariusz prowadzący Kancelarię Notarialną, pierwotnie w formie spółki cywilnej z notariuszem Piotrem Sicińskim, od 2013 roku – samodzielnie.

Prywatnie zapalony tenisista i narciarz, miłośnik sportów samochodowych, pasjonat lotnictwa, wielbiciel polskiego kina – w szczególności kina lat 70-tych i 80-tych.

Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Tel:

Treść wiadomości: